makale gönderimi nedir?

admin     27-07-21     Genel     makale gönderimi nedir?     78 Defa Okundu

Makale gönderimi nedir?
Makale Gönderme, sayfa dışı SEO tekniklerinden biridir. Bazı insanlar makale gönderiminin artık öldüğü konusunda yanlış bir kanıya sahiptir. Bu doğru değil.

Yeni SEO güncellemelerinden sonra bile, makale gönderme, web sitenize veya blogunuza kaliteli geri bağlantılar elde etmek için harika bir sayfa dışı SEO hilesidir. Makale Gönderimi, yalnızca kaliteli geri bağlantılar almak için değil, aynı zamanda birçok fayda sağlamak için de iyidir.

Bu blogda, yüksek DA sitelerinde makale göndermenin büyük yararları konusunda size yol göstereceğim. Ayrıca okuyucunun rahatlığı için, WPressBlog burada 2021 için en iyi yüksek DA makale gönderme siteleri listesini listeledi. sohbetci20.com

Makale Göndermenin Faydaları
Yüksek DA sitelerinde Makale Gönderimi her zaman aşağıdakiler gibi büyük avantajlar sağlar:

Ücretsiz internet pazarlaması:
Çoğunluk makale gönderme siteleri, makale içeriği içinde blogunuza veya web sitenize yönlendirilen bağlantılar eklemenize izin verir. Ürün ve hizmetlerinizi bu şekilde ücretsiz pazarlama medyası ile tanıtabilirsiniz.

İşletmenizin güvenilirliğini artırın:
Hemen hemen tüm makale gönderme siteleri, makale gövdesinin alt ucundaki yazar biyografisi kutusu aracılığıyla kendinizi ve işinizi tanımlamanıza izin verir.

İş ürünlerinizin veya hizmetlerinizin reklamını yapmak için burada anahtar kelimelerin zengin açıklamasını doldurabilirsiniz. Ayrıca, bu alan blogunuza veya web sitenize geri bir bağlantı eklemenizi sağlar.   sohbetci20.com

Okuyucu makalenizi okumak için ne kadar çok toplarsa, kişiliğiniz ve marka güvenilirliğiniz sektörünüzü o kadar artıracaktır.

Trafiği artırın:
Makale içeriği ve yazar biyografisi kutusuna eklediğiniz bağlantılar aracılığıyla web sitenize veya blogunuza gelen trafiği kolayca artırabilirsiniz.

Makaleniz site sahibi tarafından onaylandıktan sonra, blogunuza yüksek kalitede dönüşüm trafiği toplamakta özgürsünüz. Ayrıca, trafik almak için içeriğinizi farklı sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaşabilir veya yeniden yayınlayabilirsiniz.   sohbetci20

Potansiyel müşteriler ve satışlar oluşturun:
Makale gönderimi ile işinize kolayca satış ve potansiyel müşteri oluşturabilirsiniz. Bir web siteniz yoksa ve markanızı hedef kitle arasında viral hale getirmenin yolunu arıyorsanız, makale gönderiminde asla yanlış yapmış olmazsınız.

Ancak, bir web sitesi oluşturmayı bilmiyorsanız, WordPress veya Blogger’dan ücretsiz bir blog oluşturup bir alan satın alabileceğinizi önermek içindir. Bu bağlantıyı makale içeriğine (mümkünse) veya yazarın biyografi kutusuna ekleyin.

Sıralamaları, etki alanı ve sayfa yetkileri ve diğer kalite faktörleri açısından zaten filtrelenmiş bir site listesi.
Yüksek DA Ücretsiz Makale Gönderme Siteleri Listesi 2021
Kıdemli No. Makale Siteleri Alexa Sıralaması
# Giganticlist.com Sponsorlu
# Articles.h1ad.com Sponsorlu
# Duvar İlanları Sponsorlu
# İlan Faktörü Sponsorlu
1 hubpages.com 9.554
2 www.selfgrowth.com 37.583
3 www.sooperarticles.com 87.523
4 www.articlesfactory.com 110.500
5 www.pubarticles.com 130,149
6 www.articles.org 143,900
Önceki Sonraki
2021’de makale gönderme siteleri nasıl kullanılır?
Yukarıda yayınlanan makale gönderme sitesi listesinden siteleri tek tek seçin.
E-posta, şifre, kullanıcı adı vb. gibi bazı kimlik bilgilerinizle bir hesap oluşturun.
Hesap onayından sonra, aynı kimlik bilgileriniz ile giriş yapın (e-posta/ kullanıcı adı, şifre)
Makale gönderme seçeneğine tıklayın. Başlık, açıklama, makale gövdesi, etiketler veya anahtar kelimeler ve sonunda yazar biyografisi gibi doldurulmuş formu doldurun.
Şimdi gönder’e tıklayın.
Bu kadar. Şimdi makaleniz site sahipleri tarafından onaylanana kadar bekleyin. Hüküm ve koşullarına göre haftalar veya günler sürebilir.    sohbetci20

Makaleyi göndermeden önce, aşırı tanıtımdan ziyade bilgilendirici olduğundan emin olmalısınız. Başlıkta, açıklamada ve makale gövdesinde uygun anahtar kelimeler kullanın (%3-5’ten fazla olmayan anahtar kelime yoğunluğu)

Çözüm
Umarım bu blog, web sitenize veya blogunuza trafik ve kaliteli geri bağlantılar almak için yüksek DA makale gönderme sitelerini nasıl kullanacağınız konusunda size yol gösterecektir.

Ayrıca Okuyun:

Sosyal Yer İşareti Siteleri Listesi
Misafir Gönderi Siteleri Listesi
Gizli Gönderim Siteleri Listesi
Infographic Gönderim Siteleri Listesi
Forum Gönderi Siteleri Listesi
Dizin Gönderim Siteleri Listesi
Blog Gönderim Siteleri Listesi
Blog Yorumlama Siteleri Listesi
Ping Gönderme Siteleri Listesi
Profil Oluşturma Siteleri Listesi
Fotoğraf Paylaşım Siteleri Listesi

sohbetci20.com

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbetci20 ile yepyeni arkadaşlıklar edinin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Sohbetci20.Com - Chat Sohbet, Mobil Sohbet Siteleri